صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عملیات و تعمیر و نگهداری آموزش از کوله پشتی KD نوع مغزه گیر (Ⅳ)
Mar 11, 2016

7. فولاد ضد زنگ میله های حفاری

هنگامی که عمق حفاری نزدیک 60 سانتی متر، را از هسته سنگ از ابزار حفاری و یا حفاری سوراخ. اتصال یک یا چند میله های حفاری برای ادامه حفاری تا عمق حفاری مورد نیاز رسیده است. اگر میله های حفاری و یا ابزار حفاری در حفاری سوراخ می آید، فشار پایین و عقربه های ساعت چرخش مفصل مرد راد حفاری که مرد مشترک از میله های حفاری مشترک زن میله های حفاری در حفاری سوراخ مجدد خواهد شد.

روش نگهداری:
1، مرد زن و مشترک مشترک بخش های استیل راد حفاری باید اعمال با سیلیکون بر اساس روغن های روان کننده تا حفظ سطح لیز و محافظت از صورت کار از آسیب دیده.
2 وقتی سه حلقه ای مفصل مرد می شود قدیمی و یا پاره شده، لطفا بلافاصله تغییر.

8. corer

Corer را از هسته سنگ در چاله حفاری استفاده می شود. اتصال corer به پایین ابزار حفاری در راه درست بالای ابزار حفاری اتصال یا حفاری میله با T شکل رسیدگی و فشار دهید تا متناسب با هسته سنگ کل در corer پایین corer به چاله حفاری با دسته T شکل. سپس گیره هسته سنگ با corer و آن را به خارج. آسان تر کردن هسته سنگ در جهت مخالف corer فشار است.

روش نگهداری:
زاویه داخلی برش پایین corer باید در حدود زاویه 25 درجه مایل درون نگهداری می شود. اگر زاویه داخلی کافی می شود پس از چند بار فشار با استفاده شود مجبور به تنظیم زاویه.

9. روغن سردکن
برای تلمبه روغن، بنزین و موتور روغن مخلوط هستند با نسبت 50: 1.

لازم به ذکر که مخلوط روغن اضافی نیست در تلمبه های نفت برای مدت طولانی باقی مانده است.

بنزین بسیار خورنده ممکن است مواد دوا نه برای خوردن.

محصولات