صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عملیات و تعمیر و نگهداری آموزش از کوله پشتی KD نوع مغزه گیر (ⅱ)
Mar 02, 2016

3 بیت الماس

زمانی که در حفاری سوراخ در سطح سنگ اداره می شود، پیشنهاد شده است که: مته در نیمه سرعت چرخش، حفظ بیت حفاری الماس را تمایل کمی و زاویه شیب حدود 60 درجه با زمین باقی بماند. شیار کوچک در سنگ کره به عنوان نقطه محل برش. برای اطمینان از ثبات محل کار بوت به محل کمکی به هلال شکل شیار برش را اتخاذ کنند. تا شیار ringlike کل فرم در سنگ توسط محل با این موضوعات به تدریج مته عمودی تقویت. سپس مته مته می تواند در سرعت کامل. (توجه: زمان به حفاری کمی برش و شیار محل نمی توان بیش از حد طولانی؛ در غیر این صورت بیش از حد غيراستاندارد محل می شود پوشش کار حفاری بیتی شکسته و بیت حفاری scrapped هنگامی که تقویت مته الماس). اگر شما عملیات مناسب زاویه مته به سنگ کره در حد متوسط است، سرعت برش احساس خواهد شد و انقلاب مته عادی و آرام است.

در طول حفاری, پودر سنگ با آب صورت گرفته خواهد شد. ضخامت ترکیبی شبیه به پنیر است. اگر سرعت چرخش مته به شدت قطره، بس کار و ترک کردن بیت حفاری به بررسی شود. این ممکن است ناشی از گردش آب متوقف یا کمی فرسوده پوشش کار حفاری الماس. آن نیاز به جایگزین کردن.

روش نگهداری:
1، الماس بیت حفاری بخش اصلی تمرین است. مواد اولیه با کیفیت بالا تصویب. علاوه بر این، آن با دستور خاص هر چند ما تجربه حفاری واقعی در گذشته چند ساخته شده است. به آرامی با بیت حفاری برای جلوگیری از فشردن و تداوم آن را اداره کند.
2 قابل توجه و یا ضربه الماس حفاری بیت ممنوع است، در غیر این صورت، این بیت حفاری ترک خورده می شود و تاثیر قوی در مورد استفاده از آن اثر.
3، چک معمول برای وضوح الماس بیت (نسبت سختی الماس) حفاری را انجام دهد. اگر بیت حفاری در ایالت passivation شده است، سرعت حفاری بیت حفاری را پایین, آهسته یا آن را تضعیف خواهد کرد و عمق حفاری بیشتر نیست.
اگر سرعت حفاری تقریبا جدید بیت حفاری کند، 4، اتخاذ بیت حفاری در سنگ نرم (مانند آجر یا سخت شن و غیره.). الماس در ماتریس بیت دوباره، که سرعت بخشیدن به سرعت حفاری خواهد شد نشان داد شود خواهد شد.
5, پیاده کردن الماس آسیب دیده و یا خسته بیت در پایین ابزار حفاری حفاری با گیره انبردست گرفتن تا جایگزین الماس بیت حفاری.

4. استیل دسته (T شکل خود را انتخاب کنید)

دسته استیل است که عمدتا به میله های حفاری و یا ابزار حفاری در حفاری سوراخ استفاده می شود.


روش نگهداری:

اورینگ مهره پیچ با سیلیکون گریس روان.

محصولات