صفحه اصلی > تماس با ما
تلفن: + 86-29-86105123
فکس: + 86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
آدرس: کنترل از راه دور 10802، بلوک B، Kairui ساختمان، شیان اقتصادی منطقه توسعه چین.
مدیر

مدیر: اوا هوی

ایمیل:eva@rejeegroup.com

مدیر فروش

فروش اجرایی: ناتالی

ایمیل: natalie@rejeegroup.com

نماینده فروش

نماینده فروش: اریک

ایمیل:eric@rejeegroup.com


نماینده فروش: وینسنت

ایمیل:Vincent@rejeegroup.com


استخدام بازاریاب فروش

استخدام بازاریاب فروش: اما

ایمیل:Emma@rejeegroup.com

فروش استخدام بازاریاب: توماس

ایمیل:Thomas@rejeegroup.com

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش: جیسون

ایمیل:Jason@rejeegroup.com


خدمات پس از فروش: کوین

ایمیل:Kevin@rejeegroup.com


پرسنل فنی

فنی کارکنان: آلن

ایمیل:technical@rejeegroup.com


خزانه دار

خزانه دار: جولیا

ایمیل:Julia@rejeegroup.com




محصولات